اعضای شورای رسانه‌‌ای هفته کتاب منصوب شدند

اعضای شورای رسانه‌‌ای هفته کتاب منصوب شدند

دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با صدور احکام جداگانه، اعضای شورای رسانه ای این دوره از هفته کتاب را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از ستاد خبری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، با حکم نیکنام حسینی پور، مدیرعامل موسسه خانه کتاب و دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، اعضای شورای رسانه ای این رویداد فرهنگی منصوب شدند.
بر اساس احکام صادرشده، حجت السلام و المسلمین محمدرضا زائری، علی رضا بهرامی، نیلوفر زندیان، حمیدرضا مدقق، کیوان امجدیان، افشین داورپناه، سیدمحمد طباطبایی، مرتضی بریری و حسام آبنوس به عنوان اعضای شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.
متن حکم اعضای شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است: «بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با هدف رونق بخشیدن فرهنگ مطالعه در حالی در سراسر کشور برگزار خواهد شد که دست یافتن به اهداف این هفته فرهنگی و ملی جز با یاری، مساعدت و مشارکت اهالی رسانه ممکن نیست. ستاد برگزاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به منظور برنامه ریزی برای فعالیت های رسانه ای این هفته، نیازمند تعامل سازنده، همفکری، ارایه پیشنهادهای مفید و ارزنده و استفاده از تجربیات صاحبنظران حوزه رسانه است. نظر به توانمندی، سوابق ارزشمند و نگاه کارشناسانه جنابعالی بر امور رسانه ای به موجب این حکم به سمت «عضو شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران » منصوب می شوید.» در همین راستا، نخستین جلسه اعضای شورای رسانه ای هفته کتاب سه شنبه(۱۷ مهرماه) با حضور نیکنام حسینی پور، دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در موسسه خانه کتاب برگزار شد.

در این جلسه نیکنام حسینی پور، بر استفاده از خرد جمعی در همه حوزه ها برای برگزاری برنامه های هفته کتاب تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت های مختلف رسانه ها برای مردمی کردن برنامه های هفته کتاب استفاده کرد.

دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب بیان کرد:همزمانی این دوره از هفته کتاب با هفته وحدت و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بستر مناسبی برای برگزاری برنامه های متنوع در سراسر کشور محقق می کند.

در ادامه این جلسه، اعضای شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته کتاب برنامه های پیشنهادی خود را برای فعالیت های اطلاع رسانی بیست و ششمین دوره هفته کتاب ارائه و درباره آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۴ آبان تا ۱ آذر ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.