اعلام شرایط حمایت از کشورهای اکو در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

اعلام شرایط حمایت از کشورهای اکو در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

این دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال برای حضور کشورهای عضو اکو جهت سرمایه گذاری در کشور حمایتهایی از نماینده های آنها صورت خواهد گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، سمیه مددی دبیر بخش اجرایی بخش بین الملل دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گفت: برای حضوری پر قدرت و هدفمند از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران فرهنگی کشورهای عضو اکو، بعد از ارسال دعوت نامه به این کشورها شرایط ویژه ای جهت حضورشان تدبیر شده است.

وی افزود: در همین راستا  علیمحمدی معاون گردشگری استان تهران تاکید داشت که حدود پنجاه تا شصت درصد هزینه هتل و غذا را تقبل کرده و هزینه ترانسفر آنها نیز رایگان خواهد بود.

مددی ادامه داد: در عین حال تور گردشگری استان تهران نیز به صورت رایگان برای میهمانهای خارجی تدارک دیده شده است تا شرایط رفاهی برای حضور سرمایه گذاران فراهم شود.

وی با اشاره به هدف مرکز رسانه های دیجیتال از دعوت کشورهای عضو اکو به نمایشگاه رسانه های دیجیتال گفت: در نظر داریم این اتفاق و حضور نمایندگان کشورهای عضو اکو فتح بابی را برای تعاملات بهتر و جذب سرمایه گذاران خارجی جهت حمایت از تولیدات داخلی ایفا کند. بر همین اساس در تلاشیم این روند در نشستهای بعدی ادامه یابد.

مددی در پایان خاطر نشان کرد: در همین راستا ریاست  مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، دکتر موسویان نیز به نفر نخست بخش مجازی بین الملل هزینه های مربوط به هتل و غذا را هدیه می دهد.

گفتنی است کشورها می توانند برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال که از نهم تا پانزدهم آبان ماه در مصلی تهران برپا می شود به بخش انگلیسی سایت dmf.saramad.ir مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل کنند.