امضای تفاهم‌نامه همکاری بین خانه کتاب و بیمارستان آیت‌الله یثربی

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین خانه کتاب و بیمارستان آیت‌الله یثربی

تفاهم‌نامه‌ای میان موسسه خانه کتاب و بیمارستان آیت الله یثربی در راستای توسعه کتابخوانی به امضای نیکنام حسینی‌پور و رضا نعناکار مدیر عاملان این دو مجموعه، رسید.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از موسسه خانه کتاب، تفاهم نامه همکاری موسسه خانه کتاب و بیمارستان آیت الله یثربی کاشان درباره کتاب و کتابخوانی و ارائه خدمات درمانی به اهل قلم منعقد شد.
بیمارستان آیت الله یثربی کاشان بر اساس مسئولیت اجتماعی، توجه ویژه به اهالی فرهنگ و کتاب، تقویت روحیه و امید بیماران در غالب تفاهم نامه ای با موسسه خانه کتاب، خدمات و امکانات رفاهی در اختیار اهالی قلم سراسر کشور قرار می دهد.
این بیمارستان در کنار خدمات درمانی و پزشکی به مباحث فرهنگی و اجتماعی نیز توجه داشته و نشست های نقد و بررسی کتاب، نمایشگاه های تخصصی با موضوع کتاب و… نیز برگزار می کند.
بر اساس این تفاهم نامه، اهالی قلم سراسر کشور می توانند با ارائه معرفی‌نامه از خانه کتاب از خدمات این بیمارستان اعم از شیمی‌درمانی، رادیوتراپی، دیالیز و براکی تراپی به صورت رایگان برخوردار شوند. همچنین هزینه اقامت یک نفر از همراهان بیمار بر اساس این تفاهم نامه تامین خواهد شد.
موسسه خانه کتاب نیز در زمینه تجهیز کتابخانه‌ این بیمارستان، برگزاری نمایشگاه با موضوع کتاب، ارسال مستمر نشریات و تازه های کتاب به کتابخانه این بیمارستان و معرفی بیماران نیازمند به خدمات شیمی درمانی و سرطان با این بیمارستان همکاری می کند