امین آصفی: جانمایی غرفه‌های بخش آموزشی در نمایشگاه کتاب انجام شد

مدیر روابط عمومی انجمن ناشران آموزشی خبر داد:
جانمایی غرفه‌های بخش آموزشی در نمایشگاه کتاب انجام شد

 

ناشران آموزشی می‌توانند از طریق تماس با انجمن ناشران آموزشی، اطلاعات غرفه خود از جمله شماره و متراژ تخصیص یافته به آن‌ها در سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران مطلع شوند.

امین آصفی؛ مدیر روابط عمومی انجمن ناشران آموزشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، درباره جانمایی و تخصیص متراژ به ۱۲۰ ناشر آموزشی در سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران، گفت: حدود ۱۰ روز پیش ناشران متراژ بالا (بالای ۶۰ تا ۲۵۰ متری) طی قرعه کشی مکانشان مشخص شد و شروع به غرفه سازی کردند.

وی با بیان این موضوع که ناشران آموزشی اولین بخش بوده‌اند که نقشه جانمایی‌ها را تحویل داده‌اند، افزود: امسال نسبت به سال گذشته بیش از هزار متر متراژمان کم شده است که باعث شد ما نیز از متراژ ناشران بکاهیم که برای این مورد از ناشران عزیزمان عذرخواهیم اما فضای نمایشگاه بیشتر از این برای ما امکان تخصیص متراژ بالاتر نداد. البته سعی کردیم رضایت ناشران را با رعایت مساوات و عدالت بین آنان را کسب کنیم.

آصفی اظهار کرد: نقشه غرفه های ناشران آموزشی در نمایشگاه سی‌و‌یکم کتاب آماده شده و مطابق با آن، جانمایی ناشران آموزشی در نمایشگاه کتاب تهران مشخص است.

وی درباره روند ارائه اطلاعات غرفه به ناشران گفت: ناشران برای دریافت شماره غرفه خود باید با انجمن تماس بگیرند. در ضمن ناشرانی که عناوینشان زیر۴۰ عنوان بوده است علاوه بر تماس تلفنی، لازم است حضوری نیز به انجمن مراجعه کنند تا مراحل اداری خاص انجام شود.
مدیر روابط عمومی انجمن ناشران آموزشی خاطرنشان کرد: لازم است از زحمات خانم صفاییان مدیر اجرایی سالن آموزشی به دلیل سرعت و فعالیت بالایشان در اجراییات نمایشگاه تشکر کنیم.
البته کارگروه انتخابی نمایشگاه تا کنون حدود ده جلسه داشته‌اند و بازویی کمکی بخش‌های مختلف ما بودند و در حوزه های مختلف تعیین غرفه کمک، مشاور و ناظر بوده‌اند.

yon.ir/V5i6D