بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از میزخدمت

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از میزخدمت

کاراندیش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سرزده به میزخدمت وزارت متبوع مراجعه کردبه گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع صبح امروز ١٨ شهریور ١٣٩٧ کاراندیش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سرزده از میزخدمت وزارتخانه بازدید کرد. وی در این بازدید با مسوول، متصدیان و تعدادی از مراجعان میز خدمت مذاکره کرد و مسایل و مشکلات آنها را جویا شد.

کاراندیش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدیدگفت: هدف از اجرای طرح میز خدمت تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی، جلوگیری از فساد اداری و سرگردانی مردم در سازمان ها و مجموعه هایی است که نیاز به خدمت دارند و ضرورت دارد هدف از ایجاد میز خدمت برای جامعه و مردم تبیین شود و دولت تدبیر و امید نسبت به اجرای این موضوع اهتمام دارد لذا تلاش ما  تحقق و اجرای شایسته این امر هستند.

وی افزود: اجرای میزخدمت به معنی جلوگیری از مراجعه حضوری ارباب رجوع نیست بلکه اجرای سریع تر امور آنان است و چنانچه مراجعان به دلایل مختلف تمایل به مراجعه به دفاتر مختلف داشته باشند هیچ گونه منعی ندارد.

کاراندیش همچنین تاکید کرد: تلاش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سرعت بخشیدن در راه اندازی میزخدمت الکترونیکی و ساده سازی امور برای مراجعان است و تمام واحدهای وزارت متبوع تحت نظارت کمیته مدیریت هوشمند در راستای تحقق این امر مصمم می باشند.