با حکم سیدعباس صالحی ، ابراهیم حیدری مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی شد.

مراسم تکریم و معارفه مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی و مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌ فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی، مدیران معاونت امور فرهنگی و نمایندگان تشکل‌های چاپ و نشر در سالن جلسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

جوادی درباره حضور دو چهره جوان در معاونت امور فرهنگی برای تصدی‌گری این منصب‌ها گفت: آقایان دهقانکار و حیدری که به عنوان مشاور اجرایی و مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌ فرهنگی منصوب شدند، به رغم جوانی دارای تجربیات خوبی در این حوزه هستند و  آقایان امیرزاده و سیدآبادی ازحامیان انتخاب آن‌ها بودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با توجه به حضور نیروهای جوان در مجموعه معاونت امور فرهنگی روزهای خوبی برای نشر و کتاب داشته باشیم.

همچنین در این مراسم  ایوب دهقانکار و ابراهیم حیدری به عنوان دو مدیر جوان معاونت امور فرهنگی احکام خود را از معاون امور فرهنگی دریافت کردند.

به گزارش  روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، ابراهیم حیدری را به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی منصوب کرد.

در حکم سیدعباس صالحی خطاب به ابراهیم حیدری آمده است:
«نظر به سوابق علمی و فرهنگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی و به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی  منصوب می شوید.

امید است با استعانت از ایزد متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود فرهنگی و تعامل سازنده با سایر بخش ها در اجرای سیاست های فرهنگی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید».

ابراهیم حیدری، پیش از این به عنوان معاون دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *