بررسی نقش چاپ دیجیتال و چالش‌های پیش رو در یک دوره آموزشی

بررسی نقش چاپ دیجیتال و چالش‌های پیش رو در یک دوره آموزشی

اولین دوره آموزشی یکروزه «نقش چاپ دیجیتال و راهکارهای مقابله با چالش‌های پیش رو» توسط اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و با همکاری اتاق بازرگانی اول مرداد برگزار می‌شود.
بررسی نقش چاپ دیجیتال و چالش‌های پیش رو در یک دوره آموزشی

ابوالفضل ایمنی؛ مدیر روابط عمومی اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: دوره آموزشی «نقش چاپ دیجیتال و راهکارهای مقابله با چالش‌های پیش رو» در ادامه دیگر برنامه‌های آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و با هدف ارتقای سطح دانش فعالان و دست‌اندرکاران حوزه چاپ برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مهندس شاهین روحانی مدرس این دوره آموزشی است و در برگزاری این دوره اتاق بازرگانی با اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ همکاری دارد.

ایمنی با اشاره به برنامه‌ها و موضوعات پیش‌بینی شده برای این دوره آموزشی، عنوان کرد: در این دوره مباحثی چون چاپ دیجیتال و آماده سازی پیش از چاپ، چاپ دیجیتال و صنعت نساجی، چاپ دیجیتال ودکوراسیون داخلی،چاپ دیجیتال و تبلیغات، چاپ دیجیتال و کارت‌های شناسایی، چاپ دیجیتال و روش‌های توسعه صادرات محصولات چاپی و روند رشد و توسعه جهانی چاپ دیجیتال  ارایه می‌شوند.

وی با بیان اینکه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ بر لزوم گسترش آموزش برای اهالی چاپ تاکید دارد،  یادآور شد: با توجه به نیاز آموزشی و علمی در میان فعالات چاپ در سال ۹۷ دوره‌های مختلفی برای دست‌اندرکاران این صنعت در نظر گرفته‌ایم که برنامه‌های این دوره‌ها به زودی در قالب برنامه اطلاعرسانی خواهد شد.

اولین دوره آموزشی یکروزه «نقش چاپ دیجیتال و راهکارهای مقابله با چالش‌های پیش رو» اول مرداد در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی  برگزار خواهد شد.