برگزارکنندگان هجدهمین جشنواره صنعت چاپ تقدیر شدند

برگزارکنندگان هجدهمین جشنواره صنعت چاپ تقدیر شدند

معاون امور فرهنگی و مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزارکنندگان هجدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مراسم تقدیر از برگزارکنندگان هجدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ با حضور دکتر محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهرزاد دانش؛ مدیرکل دفتر چاپ و نشر و ایرج استاد علینقی؛ رئیس جشنواره صنعت چاپ، احمد ابوالحسنی، جلیل غفاری و امیر شهلایی‌مقدم(اعضای کمیته اجرایی جشنواره صنعت چاپ) و رضا رضایی(به نیابت از مسعود فرشیدفرید دبیر جشنواره)  روز سه‌شنبه(٢ بهمن‌ماه) در معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
محسن جوادی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان هجدمین جشنواره ملی صنعت چاپ گفت: فرصت اندکی برای برگزاری جشنواره داشتیم و نگرانی‌هایی در این حوزه وجود داشت، اما جشنواره به خوبی برگزار شد. اگر چه بخش سخت‌افزاری صنعت چاپ از این وزارتخانه جدا شده است اما از لحاظ نرم‌افزاری همچنان به ارایه خدمات خواهیم پرداخت.
وی ادامه داد: برگزاری این جشنواره بسیار ارزشمند است و امیدوارم وجه بین‌المللی صنعت چاپ برجسته‌تر شود. امیدوارم این جشنواره در مسیر پیش روی خود توجه بیشتری به جامعه جوان و پژوهش‌های فرهنگی داشته باشد.
مهرزاد دانش؛ مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن تشکر از فعالیت‌های تشکل‌های صنعت چاپ در برگزاری این دوره از جشنواره صنعت چاپ گفت: تشکل‌های صنعت چاپ می‌‍توانند از هم اکنون به فکر برنامه‌ریزی و یا اصلاح آیین‌نامه برای برگزاری جشنواره در سال آینده باشند.
وی ادامه داد: یکی از فعالیت‌های خوبی که در نمایشگاه صنعت چاپ در این دوره انجام شد، اختصاص غرفه‌ای برای حضور برگزیدگان جشنواره صنعت چاپ در سال‌های پیشین بود تا در فضایی به معرفی محصولات چاپی خود بپردازند که خوشبختانه با استقبال مواجه شد.
ایرج استاد علینقی نیز در این نشست ضمن پیشنهاد دو سالانه برگزار شدن بخش مسابقات آثار برتر جشنواره بر ضرورت تداوم حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جشنواره صنعت چاپ تاکید کرد.
در این مراسم همچنین مهدی حافظی؛ مدیر ومشاور مالی معاونت امور فرهنگی، سعید قطبی زاده و محسن شمس؛ کارشناسان امور چاپ و نشر حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *