برگزاری نمایشگاه های مجازی ناشران آموزشی کشور

برگزاری نمایشگاه های مجازی ناشران آموزشی کشور

این نمایشگاه مجازی که با مدیریت و برنامه‌ریزی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی برگزار می شود در دو فاز و برای دو گروه انجام خواهد شد.
فاز اول به صورت غیر متمرکز یعنی در سایت هر یک از ناشران در زمان مشخص و شرایط یکسان و در فاز دوم به صورت متمرکز در یک سایت مشخص با قوانین خاص کتاب ها به فروش خواهند رسید.

ضمنا هر دو فاز نمایشگاهی برای دو گروه می باشد. گروه اول ناشران آموزشی و گروه دوم کتابفروشان، موزعان و پخش‌ی‌های کتب آموزشی خواهد بود.

 در فاز اول به صورت غیر متمرکز و فروش کتاب در سایت های خود ناشران در زمان مشترک در سایت‌های ناشران به صورت جداگانه با شرایط یکسان و تخفیف یکسان و شرایط مشابه برگزار می شود که عملاً فاز اول برای گروه ناشران در روز ۱۴ تیرماه به مناسبت روز قلم آغاز خواهد شد و به مدت یک هفته خواهد بود که در آن همه ناشران آموزشی کتاب‌های خود را با تخفیف ۳۰% در سایت های خودشان به فروش خواهند گذاشت.

 در مرحله بعد هم این طرح برای کلیه کتابفروشی ها و موزعان و پخش‌ی‌های کتابهای آموزشی اتفاق خواهد افتاد که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

فاز دوم به صورت متمرکز خواهد بود که در حال بررسی امکانات سایت و رایزنی با شرکتهای نرم افزاری و ناشرانی که تجربه این نوع فروش را دارند هستیم.

 در این فاز کلیه ناشران و کتابفروشی های آموزشی می توانند کتاب های خودشان را بارگذاری کنند و به صورت یک نمایشگاه متمرکز جهت فروش کلیه کتاب های ناشران و در حال مرحله بعدی برای فروش کلیه کتابفروشان آموزشی به فروش خواهد رسید که زمان این دو نمایشگاه متمرکز هم متعاقبا اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است نوشت افزار، لوازم التحریر و سایر کتابهایی که به نوعی با آموزش، فضای تحصیلی و مدرسه ارتباط دارند نیز در این نمایشگاه ورود خواهند کرد.

امین آصفی
مدیرمسئول انجمن ناشران آموزشی