تبریک سال نو

یا مقلّب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محوّل الحول و الاحوال

حوّل حالنا الى احسن الحال

 

نوروز اگر چه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه مدیران و کارکنان و اعتماد اعضای انجمن ناشران آموزشی، امّا سرآغازی است بر یکسال کوشش و خدمتی دیگر، سالی که ما را بر آن می دارد تا با امید به فردائی بهتر تلاش خود را دو چندان ساخته، سختی ها را از پیش رو برداشته و با توکّل بر ایزد منان، نقش و سهم خود را در سازندگی و شکوفائی ایران عزیزمان و انجمن ناشران آموزشی ایفا نمائیم.

مفتخریم، خاضعانه سرتعظیم به پیشگاه با عظمت خدای سبحان فرود آورده و حضرتش را شاکر باشیم که ما را یاری نمود تا با غلبه بر مشکلات و رفع موانع، کارنامه ای قابل قبول ارائه و سربلند و پیروز از آن بیرون آئیم.

انجمن ناشران آموزشی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی همه عزیزان همکار و اعضای محترم، فرصت را مغتنم دانسته، فرا رسیدن بهار طبیعت و حلول سال نو را تبریک عرض نموده و از درگاه حضرت دوست ایامی فرخنده، مبارک و سرشار از سلامتی را برای شما و خانواده گرامیتان آرزو می نمایم.

امید است تا با تائیدات خداوند تبارک و تعالی در سال جدید همه بزرگواران انجمن ناشران آموزشی را یاری نموده تا در تحقق و به ثمر رسیدن تمامی اهداف گامهای ارزشمند دیگری برداریم.

 

روابط عمومی انجمن ناشران آموزشی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *