تسویه پاداش پایان خدمت بازنشستگان ۹۶فرهنگی در سه مرحله/ هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت ۹۶ را پرداخت نکرده

وزیر آموزش‌وپرورش اعلام کرد:
تسویه پاداش پایان خدمت بازنشستگان ۹۶فرهنگی در سه مرحله/ هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت ۹۶ را پرداخت نکرده
وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه هنوز هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت کارکنان خود را پرداخت نکرده است، گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال ۹۶ را در سه مرحله تسویه می‌کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، سید محمد بطحایی با اشاره به اینکه هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت۹۶کارکنان خود را پرداخت نکرده است، گفت: پاداش فرهنگیان بازنشسته تا شهریورماه در سه قسط پرداخت می‌شود که واریز قسط اول از۱۰روز آینده آغاز می‌شود.

وی در ادامه گفت:  ۶ نفر از معلمان بازنشسته به نمایندگی از بازنشستگان فرهنگی به دفترم آمدند و به آن‌ها توضیح دادم که هیچ وزارتخانه‌ای پاداش ۹۶ کارکنان خود را پرداخت نکرده است البته در این مورد  منظور شرکت‌ها نیست و اولین وزارتخانه‌ای که بنا بر تأکید دولت، پاداش پایان خدمتشان پرداخت می‌شود، آموزش‌وپرورش است و تأکید می‌کنم در عدم پرداخت پاداش پایان خدمت منظورم وزارتخانه‌ها است و ممکن است فردی همسرش یا اقوامش در بانک یا شرکت‌های دولتی باشد که رویه آن‌ها متفاوت است.

بطحایی ادامه داد: پاداش پایان خدمت معلمان نسبت به بقیه کارمندان تا حدودی پایین‌تر است و ممکن است کارمندی در یک وزارتخانه‌ای ۱۵۰ میلیون تومان پاداش بگیرد ولی معلمی داریم که ۷۰، ۸۰ میلیون تومان پاداش دارد.

سید محمد بطحایی با اشاره به اینکه پاداش پایان خدمت فرهنگیان تا شهریورماه پرداخت می‌شود، گفت:  نظرمان این بود حالا که این پاداش را تا شهریور پرداخت می‌کنیم، به ترتیب اولویت به آن‌هایی که زودتر بازنشسته شدند، صد درصد پرداخت شود اما خود نمایندگان معلمان بازنشسته گفتند که سه قسط کنید ولی به همه سه قسط پرداخت شود.

به اشتراک بگذارید : 
اخبار برگزیده

اداره ارزیابی و عملکرد در بخ…

هرگونه رابطه مالی، عقد قرارداد…

در راستای تحقق سیاست پاسخ گو…

ملاقات حضوری جمعی از مراجعین ب…

پانصد و هفتادمین شماره از ن…

انتشار ۵۷۰ اُمین شماره از نشر…

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره ب…

تسویه پاداش پایان خدمت بازنشست…

با رسانه ها

روزنامه فرهیختگان

اعتراض معلمان به حذف بند سخ…

پایگاه خبری کلید

غبار فراموشی بر آموزش و پرور…

خبرگزاری خانه ملت

آموزش و پرورش اجرای نظام رتب…

پایگاه خبری صدای معلم

اقدام پرسش برانگیز وزارت آمو…