جانمایی ناشران در نمایشگاه کتاب سی‌ویکم مشخص شد

​معاون اجرایی سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌الملی کتاب تهران از پایان جانمایی ناشران در مصلای امام خمینی(ره) خبر داد.
جانمایی ناشران در نمایشگاه کتاب سی‌ویکم مشخص شد

یحیی دهقانی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اعلام این خبر عنوان کرد: بعد از اینکه مصلای امام خمینی(ره) به عنوان مکان اصلی اعلام شد بازدیدهای مختلفی توسط نمایندگان انجمن‌ها و تشکل‌های صنفی از نمایشگاه انجام شد و بالاخره با نظر هیات مدیره انجمن‌ها در زمینه جانمایی‌ها به توافق رسیدیم.

وی افزود: در این زمینه قرار شد ناشران عمومی طبق سال‌های گذشته در طبقه همکف شبستان جانمایی شوند و ناشران کودک و نوجوان در رواق شرقی، طبقه همکف و بخشی از بالکن و صحن مصلا به تناسب میزان درخواست ناشران جانمایی شوند.

دهقانی با بیان اینکه ناشران دانشگاهی در ضلع جنوب شرقی مصلا جانمایی خواهند شد، عنوان کرد: ناشران دانشگاهی در نمایشگاه سی‌و‌یکم در مکانی که پیش از این ناشران بین‌الملل حضور داشتند یعنی روبروی شبستان قرار خواهند گرفت.

به گفته وی، ناشران آموزشی نیز در طبقه همکف و به اضافه یک رواق غربی مصلای امام خمینی‌(ره) جانمایی خواهند شد و ناشران بین‌الملل نیز در طبقه منفی یک رواق شرقی حضور دارند همچنین بخشی از رواق شرقی به عنوان گمرک برای ناشران بین‌الملل در نظر گرفته شده است.

معاون اجرایی سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌الملی کتاب تهران تاکید کرد: در این زمینه متراژ مفید سالن‌ها و رواق‌ها در هر بخش به تناسب تعداد ثبت‌نام‌کنندگان توسط کمیته داخلی اعلام می‌شود و متراژ غرفه‌ها مشخص خواهد شد.

سی‌و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۹۷ در مصلای امام خمینی‌(ره) برگزار خواهد شد.