«حسین انتظامی» نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات شد

«حسین انتظامی» نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات شد با پایان زمان دومین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، «حسین انتظامی» به عنوان نماینده انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس،  رای گیری هفدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسوول در هیات نظارت بر مطبوعات که از امروز ساعت ۱۰ صبح آغاز شده بود، رأس ساعت ۱۸ و بدون تمدید مدت زمان رأی‌گیری، به پایان رسید.
بنا بر این گزارش، در این انتخابات ۳ هزار و ۴۱۵ نفر واجد شرایط رای‌گیری بوده‌اند که از این تعداد هزار و ۷۱۹ نفر در انتخابات شرکت کرده‌اند که معادل ۵۰.۳۴ درصد از تعداد کل افراد شرکت کننده بوده است.

به گزارش فارس، در نهایت و از میان ۹۰ نفری که کاندیدا شده بودند، «حسین انتظامی» با ۹۵۹ رای به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب شد.مهدی رحمانیان مدیرمسئول روزنامه شرق نیز که در این انتخابات حضور داشت، موفق به کسب ۵۳۸ رای شد.

با هدف نظارت بر حسن انجام انتخابات هیات ویژه‌ای از سوی سازمان بازرسی کل کشور با حضور در ستاد انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات بر روند برگزاری انتخابات نظارت می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *