حمایت اتحادیه‌های صنعت چاپ از سیدعباس صالحی

چهار اتحادیه بزرگ صنعت چاپ در نامه‌ای حمایت خود را از دکتر سیدعباس صالحی، وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کردند.

۱۳۹۶ شنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۶:۰۹

بر اساس این گزارش چهار اتحادیه چاپخانه‌دارن تهران، اتحادیه صحافان، اتحادیه لیتوگرافان و اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران طی نامه‌ای حمایت خود را از سیدعباس صالحی اعلام کردند.

متن این نامه به شرح زیر است:
«بسمه تعالی
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
ملت شریف ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری نشان دادند که با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی، مصمم‌تر از گذشته پایبند به نظام مقدس جمهوری هستند و همگام با مسئولین در راه بهبود شرایط اجتماعی و اقتصادی کوشش بی شائبه کرده و می‌کنند.
در این راستا چهار اتحادیه بزرگ صنعت چاپ کشور حمایت خود را از دکتر سیدعباس صالحی، وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم اعلام می‌کنند. بدون شک ایشان در چهار سال گذشته نقش بسیار مهمی در رونق بازار چاپ و نشر کشور داشته است؛ چرا‌که در دوران فعالیت وی در معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شاهد همکاری تنگاتنگ این وزارتخانه با چهار اتحادیه بزرگ صنعت چاپ کشور و تشکل‌های مرتبط برای بهبود و تسهیل امور بوده‌ایم که جای تشکر و قدردانی دارد.
کاغذی که در دولت دهم به طلای حوزه چاپ تبدیل شده بود و قیمتش روزانه تغییر می‌کرد، در دولت تدبیر و امید به ثبات رسید و با تعاملات این معاونت با اتحادیه‌های صنعت چاپ به ثبات ماند.
برگزاری مناسب و مرتب جشنواره‌های صنعت چاپ در سراسر کشور، امضای تفاهمنامه‌ای با وزارت صنعت معدن و تجارت برای واگذاری بخش صنعتی چاپ، پیگیری موانع و مشکلات مالیات و مالیات بر ارزش افزوده، حضور فعال معاونت در نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و ماشین آلات وابسته تهران، توجه به تمرکززدایی از پایتخت و  ایجاد بستری مناسب برای استان‌هایی که پتانسیل خوبی در صنعت چاپ داشته‌اند و حمایت مناسب از توسعه صادرات محصولات چاپ تنها بخشی از فعالیت‌های معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت تدبیر و امید و تصدی‌گری ایشان بوده است.
امید است که با عنایت نمایندگان محترم مردم به دکتر سیدعباس صالحی، شاهد ادامه رشد، توسعه و بهبود شرایط فرهنگ و هنر کشور در دوره دولت تدبیر و امید باشیم.»
اتحادیه چاپخانه داران تهران
اتحادیه لیتوگراف مهر، پلاک و کلیشه تهران
اتحادیه صحافان تهران
اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *