سومین آزمون آنلاین تاریخ برای دانش آموزان استعدادهای درخشان سراسر کشور

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود
سومین آزمون آنلاین تاریخ برای دانش آموزان استعدادهای درخشان سراسر کشور
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان استان بوشهر از برگزاری سومین آزمون آنلاین تاریخ در بین تمام دانش آموزان متوسطه دوم استعدادهای درخشان سراسر کشور به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان،کاوه امیری اظهار داشت: این آزمون با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با تمدن بزرگ ایرانی- اسلامی،  ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان در رشته تاریخ و ایجاد علاقه بیشتر به این رشته علمی در بین دانش آموزانبرگزار می شود.

وی تصریح کرد: دانش آموزان علاقه مند سراسر کشور می توانند برای تهیه منبع آزمون که از  کتاب تاریخ اجتماعی ایران از دکتر عزت‌الله نوذری تهیه شده به سایت آموزشگاه به آدرس stbo.ir  مراجعه نمایند.

امیری افزود: دبیرستان استعدادهای درخشان متوسطه دوم امام خمینی دشتستان با همکاری اداره آموزش و پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استان بوشهر و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان این آزمون را برگزار می کند.

وی با بیان اینکه به مناسبت ۲۲ بهمن ، به ۲۲ نفر برتر، جوایز و لوح تقدیر و بسته فرهنگی اهداء خواهد شد،  در ادامه گفت: تاریخ ثبت‌نام این آزمون از اول تا بیستم بهمن ۹۷ و تاریخ برگزاری آن در روز‌های ۲۴ و ۲۵ بهمن ۹۷ می باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استان بوشهر با تاکید براین مطلب که این آزمون پیش ‌از این نیز در دو سال گذشته در دو مرحله با عنوان تاریخ معاصر ایران و تاریخ دهم انسانی به ترتیب در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ و ۹۷-۹۶ انجام شده است، افزود: سال گذشته ۲ هزار و ۴۰۰ نفر از دانش‌آموزان سراسر کشور در مسابقه شرکت کردند که نفرات برگزیده آن معرفی و جوایزی به آنها اهداء شد.

گفتنی است: برای دبیرانی که دانش‌آموزان آن‌ها مقام برتر را کسب کرده‌اند لوح تقدیر و بسته فرهنگی اهدا خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *