فراخوان بوکبال

فراخوان بوکبال: سامانه‌ی جامعِ کتاب و رسانه‌ی فرهیختگان

فرهیختگان ارجمند، اهالیِ اندیشه و فرهنگ:
سامانه‌ی جامع کتاب و رسانه‌ی فرهیختگان، بوکبال، پس از یک سال و نیم تلاش مستمر، اکنون آماده‌ی بهره‌برداری است و نسخه‌ی آزمایشی آن ازطریق پیوندِ زیر در دسترسِ شماست:
https://bookbal.ir
اما سامانه‌ی بوکبال چیست و مخاطبان آن چه کسانی هستند؟
بوکبال، سامانه‌ای است تخصصی برای شناسایی و معرفی فرهیختگان جامعه در زمینه‌های گوناگون و همچنین معرفی و بررسی آثار ایشان ازجمله کتاب و رسانه‌های صوتی و تصویری، و بستری کارآمد برای ارتباط اندیشه‌وران و پدیدآورندگان با مخاطبان‌شان از هر طیف و طبقه‌ای. اگر شما هم عضوی از خانواده‌ی ادیبان، شاعران، نویسندگان، مترجمان، مصحّحان، ویراستاران، تصویرگران، ناشران، توزیع‌کنندگان و فروشندگانِ کتاب هستید یا به‌نحوی در مؤسسات، انجمن‌ها و باشگاه‌های فعال در زمینه‌ی تولید کتاب و ترویج کتابخوانی فعالیت دارید، با افتخار دعوت می‌کنیم به این پویش فرهنگی بپیوندید. حضورتان مغتنم و قدومتان روشنی‌بخش چشمان ماست.

این‌جا فضایی است برای هم‌رسانی و هم‌افزایی با محوریت کتاب، و فرصتی برای شناختن و شناساندنِ آنچه خود داریم و سال‌ها ز بیگانه تمنا کرده‌ایم. فرهیختگان، مروّجان و پدیدآورندگانی که در سامانه‌ی بوکبال حساب کاربری باز می‌کنند، ضمن دسترسیِ آسان و هوشمند به آثار منتشره و محتواهای تولیدشده‌ی دیگران، امکان عرضه‌ی آثار و محتوای ارزشمند خود را نیز می‌یابند. برای نام‌نویسی و بازگشاییِ حساب در این سامانه، ازطریق پیوند زیر وارد شوید:
https://bookbal.ir/preregister