میزبانی بیرجند از ۳۴۸ ناشر از سراسر کشور

میزبانی بیرجند از ۳۴۸ ناشر از سراسر کشور

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از برگزاری سیصد و نود و نهمین نمایشگاه کتاب استانی در استان خراسان جنوبی (بیرجند) خبرداد.
به گزارش روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان جنوبی از۳ تا۸ آذرماه میزبان ناشران سراسر کشور است. در این نمایشگاه ۳۴۸ ناشر و نمایندگی از سراسر کشور در ۲۶۰ غرفه، ۷۰ هزار و ۲۶۰ عنوان کتاب را در زمینه‌های مختلف در معرض دید عموم قرار می‌دهند. ۷ ناشر از استان خراسان جنوبی نیز در نمایشگاه حضورداشته و ۳ کتاب‌فروشی از استان در قالب طرح «همراه» در این رویداد فرهنگی با ستاد برگزاری نمایشگاه تعامل و همکاری خواهند داشت. همچنین مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع خواهد شد.
شب‌شعر، مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران فصلنامه علمی، فرهنگی و اجتماعی استان، برگزاری مراسم شب فرهنگی شهرهای فردوس و قاین، نمایش تابلوهایی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، رونمایی از تازه‌های نشر، برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران حوزه کتاب، ایستگاه نقاشی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان و … ازجمله برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای بخش جنبی این نمایشگاه است.
سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان جنوبی از ۳ تا ۸ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر بیرجند از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۱:۳۰ پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *