هیات مدیره جدید انجمن ناشران دانشگاهی مشخص شد

اعضای منتخب هشتمین دوره هیات مدیره جدید انجمن ناشران دانشگاهی عصر روز گذشته با رای اعضای این انجمن انتخاب شدند.
هیات مدیره جدید انجمن ناشران دانشگاهی مشخص شد

محمدتقی عرفانپور؛ رییس هیات مدیره کنونی انجمن ناشران دانشگاهی با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: عصر روز گذشته دوشنبه ۲۵ تیر ماه، با حضور جمعی از اعضای انجمن ناشران دانشگاهی پس از برگزاری مجمع عمومی، انتخابات برگزار شد.

وی افزود: در این انتخابات ۱۱۰ نفر از اعضای انجمن حضور داشتند و در نهایت از میان اعضایی که خود را برای حضور در هیات مدیره کاندیدا کرده بودند، هفت نفر انتخاب شدند.

عرفان‌پور با اشاره به اسامی افراد برگزیده بر اساس آرای اعضا، توضیح داد: در این انتخابات عباس حسینی‌نیک با ۵۹ رای، شهروز گهواره‌ای با ۵۸ رای، مریم رونق با ۵۷ رای، مرتضی زینعلی ۵۴ رای، محمدتقی عرفانپور ۵۰ رای، عباس غمگسار با ۵۰ رای  و محمدرضا ناجیان با رای ۵۰ رای هفت نفر برگزیده اعضا بودند.

وی تاکید کرد: همچنین علی اکبر تورانیان با ۴۸ رای و مسعود پایدار با ۴۷ رای به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره هشتم انجمن ناشران دانشگاهی انتخاب شدند.

عرفان‌پور با اشاره به بخش دیگر این انتخابات، توضیح داد: همچنین حسن قربانی با ۵۹ رای به عنوان بازرس اصلی و عادل تقوی با ۴۲ رای به عنوان بازرس علی البدل انجمن ناشران دانشگاهی برگزیده شده‌اند.