کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی توسط دبیرخانه شورای عالی

وزیر آموزش و پرورش با اهداء لوح تقدیری از کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی توسط دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.

در این لوح تقدیر آمده است:

تحولات شگرفت در دانش مدیریت وجود نظام ارزیابی عملکرد را به‌ عنوان ضرورتی انکار ناپذیر قلمداد کرده است و کارآمدی، اثر بخشی و بهره‌وری نظام اداری را در به‌کارگیری مفید و مؤثر آن می‌داند.

خوشبختانه سازمان اداری استخدامی کشور در جهت راهبری کلان این مهم مبادرت به طراحی مدلی هماهنگ به ‌منظور ارزیابی دستگاه‌ها نموده و نتایج آن را در قالب جشنواره شهید‌ رجایی منعکس کرده است.

بر همین اساس و در راستای آیین‌نامه اجرایی مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوبه شماره ۴۲۲۵/۴۴۳۲۷ تاریخ ۱۳۸۹/۱/۱۴ هیات وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت اکترونیک) و دستورالعمل اجرایی آن وزارت متبوع طی فرآیندی مستمر عملکرد سال ۱۳۹۵ دستگاه آموزش‌ و پرورش را به صورت مکانیره از طریق سامانه جامع مدیریت عملکرد مورد ارزیابی قرار داده و جشنواره دستگاهی وزارت آموزش‌ و پرورش را برگزار می‌نماید.

براساس نتایج حاصله از آن حوزه(دبیرخانه شورای‌ عالی آموزش‌ و پرورش) در تحقق اهداف برنامه‌های ذی‌ربط در بعد شاخص‌های اختصاصی ارزیابی سال ۱۳۹۵ موفق عمل کرده و در بین سازمان ها و دانشگاه‌های وابسته وزارت متبوع حائز رتبه برتر شده است.

به استناد بخشنامه جشنواره شهیدرجایی به شماره ۳۶۲۵۵۴ تاریخ ۲۰/۱۱/۱۳۹۴ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، با توجه به کسب این موفقیت که حاصل تلاش منسجم و هماهنگ مدیران و کارکنان آن حوزه می‌باشد، مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام و استمرار توفیقات همه همکاران گرامی را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم. سیدمحمد بطحایی – وزیر و رئیس ستاد جشنواره شهیدرجایی