۲۶ تیر ماه؛ انتخابات تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران

۲۶ تیر ماه؛ انتخابات تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران

انتخابات هیات مدیره تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران سه‌شنبه ۲۶ تیر ماه برگزار می‌شود.
۲۶ تیر ماه؛ انتخابات تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران

عبدالناصر ناظم‌بکایی؛ بازرس فعلی تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: طبق آخرین مجمع عمومی تعاونی ناشران و کتابفروشان قرار شده است ۲۶ تیر ماه انتخابات این تعاونی با حضور اعضا برگزار شود.

وی افزود: در این انتخابات پنج نفر به عنوان عضو هیات مدیره و سه نفر به عنوان بازرسان تعاونی توسط اعضا انتخاب خواهند شد، همچنین دو نفر به عنوان عضو علی‌البدل هیات مدیره و یک یا دو نفر نیز به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب خواهند شد.

بکایی با اشاره به چگونگی انتخاب رییس و مدیرعامل تعاونی توضیح داد: از میان اعضای منتخب هیات مدیره تعاونی یک نفر به عنوان رییس انتخاب می‌شود و مدیرعامل نیز یا از میان اعضای برگزیده یا خارج از هیات مدیره و از اعضای تعاونی انتخاب خواهد شد.

وی همچنین درباره کاندیداتوری اعضا برای حضور در هیات مدیره و بازرسی تعاونی نیز گفت: اعضای علاقه‌مند به کاندیدا شدن باید دهم تا هفدهم تیر ماه به شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران مراجعه و فرم مورد نظر را در حضور بازرس و یکی از اعضای هیات مدیره تکمیل کنند و به همراه فتوکپی و اصل کارت ملی تحویل دهند.

بازرس تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران، یادآور شد: کسانی که می‌خواهند در مجمع حضور داشته باشند حتما باید سهامدار تعاونی باشند یا برگه وکالت‌نامه یا نمایندگی از اعضای تعاونی در اختیار داشته باشند، همچنین داشتن فتوکپی کارت ملی برای حضور در مجمع ضروری است.

به گزارش ایبنا، تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران حدود ۶۳۰ عضو دارد و اکنون محمدمهدی داوودی پور به عنوان مدیرعامل و ارشد عین‌اللهی، فواد صبوری، محمدعلی مرعشی و ناصر بخشی اعضای هیات مدیره و عبدالناصر ناظم بکایی، مرتضی آخوندی و میثم حصارکی بازرسان تعاونی هستند.

انتخابات تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران سه‌شنبه ۲۶ تیر ساعت ۱۷ در ساختمان تعاونی واقع در پیچ شمیران برگزار می‌شود.