✅دستورالعمل ضوابط خروج کالا و ملزومات غرفه داران سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران

✅دستورالعمل ضوابط خروج کالا و ملزومات غرفه داران سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران
ضمن تشکر و قدردانی از تمامی دست اندرکاران، مدیران و متصدیان محترم غرفه های شرکت کننده در نمایشگاه، دستورالعمل خروج کالا و ملزومات غرفه داران به شرح ذیل اعلام می گردد:
۱-خروج کالا و ملزومات تمامی بخشهای نمایشگاهی از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۹۷/۰۲/۲۳ امکان پذیر است.
۲-غرفه های مربوط به کمیته تبلیغات و بازرگانی (اغذیه، تبلیغاتی و…) که در محوطه مستقر می باشند، با تکمیل فرم خروج کالا و اخذ مُهر و امضاء مجاز مدیر کمیته تبلیغات و بازرگانی و سپس کمیته حراست باید از ساعت ۲۱ روز شنبه ۹۷/۰۲/۲۲ نسبت به خروج کالا و ملزومات اقدام نمایند و ستاد برگزاری پس از آن نسبت به جمع آوری سازه های غرفه اقدام خواهد نمود.
۳-به منظور کنترل و روان سازی ترافیک داخلی محوطه نمایشگاهی در روز یکشنبه ۹۷/۰۲/۲۳ مسیر حرکت خودروهای باری به قرار زیر میباشد:
۱-۳- غرفه داران بخش سازمان و نهاد و رسانههای دیجیتال صرفا میتوانند از درب ۱۷ بزرگراه رسالت وارد و نسبت به بارگیری اقدام نمایند و از همان درب خارج گردند.
۲-۳- خودروهای باری بخش ناشران کودک و آموزشی صرفاً می توانند از درب پارکینگ شماره یک (شهید بهشتی) وارد پارکینگ شده و به نوبت از مسیر تعیین شده (بلوار اصلی، پشت گمرک، زیر گذر صحن اصلی) وارد صحن شده و نسبت به بارگیری اقدام نمایند. سپس از درب ۲۵ پاکستان (این درب ایام برگزاری نمایشگاه ورودی تشریفات بوده) خارج گردند.
۳-۳-  خودروهای باری بخش ناشران دانشگاهی صرفاً می-توانند از درب شماره ۳ جنب مترو شهید بهشتی وارد شوند و پس از بارگیری از همان درب خارج شوند.
۴-۳-  خودروهای باری بخش ناشران خارجی (عرب و لاتین) صرفا از درب پارکینگ شماره یک (شهید بهشتی) وارد پارکینگ شده و به نوبت از مسیر تعیین شده (بلوار اصلی – ورودی بخش) نسبت به بارگیری اقدام نمایند. لازم به ذکر است درب های این بخش از صحن اصلی به منظور بارگیری باز نخواهد شد.
۵-۳- خودروهای باری ناشران عمومی و بین الملل (تمامی غرفه های داخل شبستان) صرفاً از درب پارکینگ شماره ۱۵ (قنبرزاده) وارد پارکینگ شده و به نوبت از مسیر تعیین شده (راه بند درب ۱۲- بلوار اصلی- زنجیره جلوی شبستان) جلوی دربهای شبستان هدایت و پس از بارگیری برای خروج صرفاً تأکید می گردد صرفاً از رمپ روبروی درب ۵۷ شبستان (مقابل صحن اصلی ) جنب رستوران هانی به سمت درب ۲۵ پاکستان هدایت خواهند شد.
۴-به هیچ عنوان خودروهای سواری ناشران و غرفه داران محترم در روز خروج کالا اجازه ورود به محوطه را نخواهند داشت و صرفاً باید به پارکینگهای ۱۹ (بزرگراه رسالت) – ۱۵ (خیابان قنبرزاده) و شماره یک مراجعه نمایند و هرگونه باری یا چرخ دستی به پارکینگها و سپس خودروی سواری منتقل گردد.
۵-از آنجائیکه ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۹۷/۲/۲۳ برای خروج کالا و ملزومات تعیین شده است مدیران، ناشران، غرفه داران  و تمامی دست اندرکاران محترم موظف اند رأس ساعت تعیین شده در محل غرفه خود حضور یابند و نسبت به جمعآوری و خروج کالا اقدام نمایند بدیهی است ستاد برگزاری و حراست نمایشگاه  هیچ تعهدی در خصوص خسارت احتمالی وارده سرقت و … نخواهند داشت و مسئولیت آن بر عهده مدیر و متصدیان غرفه، خواهد بود.
۶-به منظور تکریم از ناشران و غرفه داران محترم در محل مدیریت هر بخش نماینده ای از کمیته حراست برای درج مُهر کمیته حراست بصورت تمام وقت مستقر خواهند بود و نیازی به مراجعه این عزیزان به کمیته حراست نمیباشد.
۷-ناشران و غرفه داران محترم به منظور دریافت برگ  خروج کالا می توانند فرم مربوطه را از مدیریت بخش دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *