Untitled

یاسوج میزبان برگزاری سیصد و هشتادمین نمایشگاه کتاب استانی

سیصد و هشتادمین نمایشگاه کتاب در استان کهگیلویه و بویراحمد از تاریخ ٣ تا ٨ بهمن ماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، هجدهمین دوره نمایشگاه کتاب یاسوج از ٣ تا ٨ بهمن ماه در مصلی این شهر برگزار می‌شود. ٢٣٠ ناشر از سراسر کشور ۴٣ هزار و ٣٣٧ عنوان کتاب را در زمینه‌های مختلف در این نمایشگاه عرضه می‌کنند. و٢٠ غرفه جهت عرضه محصولات رسانه ­های دیجیتال و مطبوعات اختصاص یافته است. ٧ ناشر از استان کهگیلویه و بویراحمد در این نمایشگاه حضور دارند و ۵ کتاب‌فروشی نیز با نمایشگاه همکاری دارند و بن‌های توزیع شده در نمایشگاه نیز در این کتاب‌فروشی‌ها تا دو هفته اعتبار خواهد داشت.
برای این نمایشگاه ٣۵٠ میلیون تومان بن یارانه‌ای با تخفیف ٢٠ درصدی در نظر گرفته شده که از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌گردد.
رونمایی از تازه‌های نشر، نقد و بررسی ادبیات کودک و نوجوان، ویژه‌برنامه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی، نشست تخصصی بررسی ادبیات داستانی، کارگاه آموزشی امنیت در شبکه‌های اجتماعی، میزگرد بررسی عناصر فرهنگ‌عامه استان کهگیلویه و بویراحمد، نقد و بررسی سلوک ۴٠ ساله هنرهای تجسمی، نشست تخصصی بررسی آسیب‌های اجتماعی، نشست تخصصی نقد و بررسی وضعیت مطالعه، ویژه‌برنامه جشن ۴٠ سالگی انقلاب اسلامی، شاهنامه‌خوانی، شعرخوانی با حضور شاعران مطرح استان، میزگرد سبک زندگی ایرانی – اسلامی، عروسک‌گردانی، ویژه‌برنامه «قرآن بخوانید، جایزه بگیرید» مخصوص کودکان، قصه‌گویی برای کودکان و ایستگاه نقاشی و سرگرمی کودکان و نوجوانان ازجمله برنامه‌هایی هستند که برای بخش جنبی این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
هجدهمین دوره نمایشگاه کتاب یاسوج از ٣ تا ٨ بهمن‌ماه در مصلی این شهر از ساعت ٩ تا ١٢ و ١۵:٣٠ تا ٢٠ پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *